gym

Trening w parach – on-line

Zarejestruj się na zajęcia

TRENINGREJESTRACJA
niedziela, 31/05/2020, godz. 17:45REJESTRACJA

O zajęciach

Intensywność


Warto wiedzieć

✅ Prosimy o zapisanie się na trening nie później niż na godzinę przed jego rozpoczęciem. Jeśli do tego czasu lista osób zarejestrowanych będzie pusta – trening zostanie odwołany.

✅ Udział w treningu jest płatny i kosztuje 7 zł. Płatność można zrealizować przez platformę PayPal podczas rejestracji do wydarzenia. Dowiedz się jak zarejestrować się na wydarzenie.

✅ Posiadacze aktywnych kart MultiSport mogą uczestniczyć w treningach bez dodatkowych kosztów. Dowiedz się wiecej tutaj.

✅ Jeśli bierzesz udział w zajęciach po raz pierwszy możesz skorzystać z pierwszego treningu gratis. Dowiedz się jak to zrobić.

✅ Do poprowadzenia naszych treningów on-line używamy platformy ClickMeeting. Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące ustawień sprzętu i oprogramowania, abyśmy mogli cieszyć się wspólnym treningiem bez zakłóceń.

✅ Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu – skontaktuj się z nami (biuro@gym-slim.pl, tel. 514455276 lub poprzez nasz fanpage na facebooku)

✅ Połącz się ok. 5 minut wcześniej, abyśmy mogli sprawdzić czy wszystko działa należycie.:)