gym

O nas

Magda

Trener personalny

Od najmłodszych lat ciągnęło mnie do sportu. Wszystko zaczęło się od piłki nożnej. Zaczynając od podwórka trafiłam do klubu sportowego, w którym grałam przez większość mojego życia. Następnym etapem był YouTube, gdzie zaraziłam się siłownią oraz zdrowym odżywianiem, podążając tą ścieżką postanowiłam zrobić odpowiednie kursy, dzięki którym mogę dziś dzielić się wiedzą z podopiecznymi i pomagać im osiągać ich cele, bazując na wiedzy oraz własnym doświadczeniu. Poza siłownią możecie spotkać mnie również na klubowej recepcji, gdzie chętnie pomogę w doborze suplementacji lub służę radą w kwestiach treningowych 😊💪🏽

Chcesz rozpocząć współpracę z trenerem? Zadzwoń i umów się na konsultację w dogodnym dla siebie terminie 🙂 793 033 703

Karol

Trener personalny

Swoją przygodę ze sportem zaczynałem grając w piłkę nożną, lecz z biegiem czasu zakochałem się w sportach sylwetkowych i postanowiłem rozwijać się w tym kierunku.
Siłownia to moja pasja.
Uwielbiam pracować z ludźmi i chciałbym podzielić się swoją wiedzą, którą udało mi się zdobyć przez tyle lat.

Chcesz rozpocząć współpracę z trenerem? Zadzwoń i umów się na konsultację w dogodnym dla siebie terminie 🙂 795 655 705

Adam

Trener personalny

Z treningiem związany 15 lat. Lekka-atletyka, rugby, trening siłowy, sporty walki, ukończone studia pedagogiki resocjalizacyjnej dały wszechstronną wiedzę w temacie rozwoju fizycznego i mentalnego. Aby móc się rozwijać, rozumieć cele podopiecznych, trzeba mieć otwarty umysł. Tym motywuje się od dawna, dlatego stale uczestniczy w szkoleniach z zakresu metodyki treningowej i odżywiania. Wszechstronność to jego domena, dlatego pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić nogi na narty lub poprawić sylwetkę. Posiada uprawnienia instruktora kulturystyki, trójboju siłowego oraz street workout.

Chcesz rozpocząć współpracę z trenerem? Zadzwoń i umów się na konsultację w dogodnym dla siebie terminie 🙂 728 349 055

Patrycja

trener fitness

Od zawsze interesuje się sportem i zdrowym stylem życia. Od 8 lat prowadzi różne formy zajęć fitness, a także pilates i zdrowy kręgosłup. Absolwentka studiów o kierunku fizjoterapia dzięki czemu dużą uwagę przykłada do tego, aby ćwiczenia były wykonywane w sposób prawidłowy zapewniający bezpieczeństwo i komfort osób ćwiczących. Regularnie uczęszcza na różnego rodzaju eventy oraz wydarzenia sportowe dzięki, którym poszerza swoje umiejętności.

Iwona

Manager klubu, trener personalny, instruktor

Trener personalny, instruktor Animal Flow lvl 1.
Ze sportem i ruchem związana od dziecka. Przez 8 lat grała w siatkówkę w szkolnych drużynach i zdobywała liczne medale. Po studiach zainteresowała się treningiem siłowym, funkcjonalnym i kalistenicznym i zdobyła kwalfikacje trenera personalnego. Cały czas się rozwija i bierze udział w warsztatach z zakresu kształtowania sylwetki, metodyki treningowej, ruchu i żywienia. Od 3 lat zafascynowana treningiem kettlebell, w którym również jest zawodnikiem i 2019 r uzyskała tytuł Mistrzyni Polski w Półmaratonie. Od 2 lat trening Animal Flow zdominował jej życie, otworzył umysł i rzucił światło na nowe formy ruchu. W pracy z podopiecznymi kładzie nacisk na poprawną technikę, intensywna pracę i ładowanie pozytywną energią.

Chcesz rozpocząć współpracę z trenerem? Zadzwoń i umów się na konsultację w dogodnym dla siebie terminie 🙂 660 427 695

Ola

trener fitness

Ola jest Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją fitness – nowoczesne formy gimnastyki, poza tym uczestniczką wielu szkoleń i konwencji fitness. Podczas zajęć kładzie nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń oraz ich intensywność. Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie uczestników zajęć. Ulubione zajęcia to sztangi, zdrowy kręgosłup oraz zajęcia choreograficzne i wzmacniające na stepie. Aktualnie studentka 2 stopnia kierunku wychowania fizycznego ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie w Warszawie.

Kinga

recepcjonistka

Kinga na co dzień niesie pomoc mieszkańcom jako urzędnik sąsiedniej gminy. Ta nietuzinkowa dziewczyna o niezwykle otwartym usposobieniu jest pasjonatką aktywnego trybu życia: jeździ konno, na łyżworolkach, w wolnych chwilach chętnie spaceruje ze swoim pupilem oraz trenuje wszędzie gdzie się da.

Marta

manager klubu

Stale poszukuje nowych wyzwań i lubi kontakt z ludźmi. Z klubem związana jest już od dwóch lat, gdzie zaraziła się miłością do treningów Animal Flow. Wciąż możecie ją też spotkać na klubowej recepcji, gdzie służy radą i pomocą.

Maciej

Na siłowni pracuję jako weekendowy recepcjonista. Swoje zainteresowanie sportem zacząłem od judo. Poza samą walką, w klubie rozwijaliśmy też swoje zdolności siłowe, akrobatyczne i gimnastyczne co zostało mi po dziś dzień. Obecnie trenuję rekreacyjnie wspinaczkę na boulderach, zwiedzam KPN na rowerze i spędzam czas na trampolinie.