gym

Jak zarejestrować się na zajęcia on-line?

  1. Wybierz z naszego grafiku zajęć on-line interesujące Cię zajęcia.

2. Po kliknięciu na nazwę zajęć zostaniesz przekierowany do strony, gdzie będziesz mógł wybrać interesującą Cię datę.
3. Wybierz datę i kliknij „REJESTRACJA”.

4. Zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji do wydarzenia. Koniecznie sprawdź czy zgadza się data oraz wypełnij wymagane dane. Jeśli po raz pierwszy uczestniczysz w naszych zajęciach koniecznie zaznacz opcję „pierwszy trening GRATIS”.

5. Kliknij „Kup Bilet”. Zostaniesz przekierowany do serwisu PayPal, który obsługuje płatności.

6a. Jeśli posiadasz konto PayPal możesz w tym momencie się do niego zalogować. Jeśli nie – wybierz opcję „Zapłać kartą” i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami serwisu PayPal.

6b. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie płatności wraz z przyciskiem „Dołącz” oraz kodem Token umożliwiającymi Ci udział w wydarzeniu.

7a. Jeśli po raz pierwszy uczestniczysz w naszych zajęciach i zaznaczyłeś opcję „pierwszy trening GRATIS” anuluj płatność klikając „Anuluj i wróć do witryny Alkonda Sp. z o.o.”.

Zostaniesz przekierowany z powrotem do formularza rejestracyjnego i powiadomiony o błędzie.

Nie przejmuj się – na liście uczestników widzimy Twoje zgłoszenie. Sprawdzimy je ręcznie i potwierdzimy Twój darmowy udział w wydarzeniu. W odpowiedzi otrzymasz maila z potwierdzeniem, a w nim przycisk „Dołącz” i kod Token.

8. Pamiętaj, aby dołączyć do wydarzenia min. 5 minut wcześniej. Pozwoli Ci to sprawdzić ustawienia Twojego komputera/telefonu/tabletu, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się wspólnym treningiem bez zakłóceń. Więcej o rekomendowanych ustawieniach sprzętu znajdziesz tutaj.