gym
13marzec2020

Klub nieczynny

Drodzy Klubowicze, przede wszystkim chcielibyśmy Wam powiedzieć, żebyście się nie smucili- każda sytuacja nawet tak dziwaczna jak ta- z pewnością znajdzie swoje dobre zakończenie 🙂

Nigdy nie pozostawialiśmy rzeczy samym sobie i wierzymy, że mamy realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, dlatego postanowiliśmy podjąć trudną, ale jedyną słuszną decyzję. W trosce o Was, Waszych najbliższych oraz o personel klubu zadecydowaliśmy, że klub zostanie tymczasowo zamknięty.

Mimo, że z zaangażowaniem i w pełnym skupieniu wypełniamy wszystkie wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego to zwyczajnie, po ludzku mamy świadomość, że w tak specyficznym środowisku jakim jest siłownia, z przyczyn niezależnych, nie jesteśmy w stanie w 100% zagwarantować sterylności, a co za tym idzie bezpieczeństwa.

Powszechnie wiadomo, że osoby aktywne fizycznie, młode są w stanie przebrnąć infekcję niemalże bezobjawowo, ale co z osobami starszymi lub odpornościowo słabszymi? Mamy przecież z nimi kontakt na codzień. Czujemy się nie tylko firmą odpowiedzialną społecznie, ale w większości jesteśmy Waszymi przyjaciółmi, kolegami, koleżankami, znajomymi z sali treningowej i zwyczajnie przez wzgląd na nasze relacje nie możemy Was narażać.

Klub będzie zatem NIECZYNNY już od jutra do odwołania.
Dziś nie odbędą się też zaplanowane na 19:00 zajęcia fitness.

Uprzedzając Wasze coraz częstsze zapytania: wszystkie aktywne karnety na zajęcia zostają zawieszone, a ich termin ważności zostanie wydłużony.
Automatycznie odwiesimy Wasze karnety z dniem oficjalnego otwarcia klubu.

Życzymy Wam zdrowia i spokoju. Wykorzystajcie ten wyjątkowy czas na regenerację, abyśmy wkrótce mogli spotkać się pełni sił i nowej energii.

klub nieczynny