gym

Tabata ONLINE

Zarejestruj się na zajęcia

TRENINGREJESTRACJA
wtorek 02/06/2020, godz. 17:45
Trening odwołany z uwagi na brak chętnych.
piątek 05/06/2020, godz. 19:00REJESTRACJA

O zajęciach

Tabata; trening interwałowy o wysokiej intensywności. Jak to będzie wyglądać w praktyce? W ciągu 4 minut wykonamy 8 ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, jedno po drugim. Każde ćwiczenie będziemy wykonywać przez 20 sekund, najszybciej jak się da ( lecz prawidłowo technicznie), potem odpoczniemy 10 sekund a następnie zaczniemy kolejne ćwiczenie z serii. Powtórzymy to kilkakrotnie. Gotowi?

Do udziału w zajęciach potrzebujesz tylko otwartego umysłu, chęci i kawałka podłogi.

Intensywność


Warto wiedzieć

✅ Prosimy o zapisanie się na trening nie później niż na godzinę przed jego rozpoczęciem. Jeśli do tego czasu lista osób zarejestrowanych będzie pusta – trening zostanie odwołany.

✅ Udział w treningu jest płatny i kosztuje 7 zł. Płatność można zrealizować przez platformę PayPal podczas rejestracji do wydarzenia. Dowiedz się jak zarejestrować się na wydarzenie.

✅ Posiadacze aktywnych kart MultiSport mogą uczestniczyć w treningach bez dodatkowych kosztów. Dowiedz się wiecej tutaj.

✅ Jeśli bierzesz udział w zajęciach po raz pierwszy możesz skorzystać z pierwszego treningu gratis. Dowiedz się jak to zrobić.

✅ Do poprowadzenia naszych treningów on-line używamy platformy ClickMeeting. Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące ustawień sprzętu i oprogramowania, abyśmy mogli cieszyć się wspólnym treningiem bez zakłóceń.

✅ Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu – skontaktuj się z nami (biuro@gym-slim.pl, tel. 514455276 lub poprzez nasz fanpage na facebooku)

✅ Połącz się ok. 5 minut wcześniej, abyśmy mogli sprawdzić czy wszystko działa należycie.:)