gym

O nas

Ewelina

Trener fitness, fizjoterapeuta

Od najmłodszych lat żyje sportem i to on prowadzi mnie przez życie. Jako dziecko dużo trenowałam siatkówkę. W szkołach kazde zawody nie odbyły sie beze mnie!
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, magister fizjoterapii, masażysta.
Jestem osobą otwarta, żywiołową i nieco zwariowaną. Dużo wymagam od swojej grupy, ale skutecznie ją motywuje do pracy. Na moich zajęciach nie ma miejsca na nudę i obijanie się.
Pokaże Wam, jak przyjemna może być praca, gdy robisz coś z pasji, a nie z przymusu. Do zobaczenia na treningu!

Adam

Trener personalny

Z treningiem związany 15 lat. Lekka-atletyka, rugby, trening siłowy, sporty walki, ukończone studia pedagogiki resocjalizacyjnej dały wszechstronną wiedzę w temacie rozwoju fizycznego i mentalnego. Aby móc się rozwijać, rozumieć cele podopiecznych, trzeba mieć otwarty umysł. Tym motywuje się od dawna, dlatego stale uczestniczy w szkoleniach z zakresu metodyki treningowej i odżywiania. Wszechstronność to jego domena, dlatego pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić nogi na narty lub poprawić sylwetkę. Posiada uprawnienia instruktora kulturystyki, trójboju siłowego oraz street workout.

Magdalena

Trener fitness

Follow the rhythm of your life –  podążaj za rytmem własnego życia!  To moje motto. Łączy się z nim wszystko co jest związane z moją pasją – sportem. Jestem trenerem fitness oraz trenerem personalnym. Ukończyłam wiele szkoleń, między innymi kurs Instruktora Sportu ze specjalizacją Fitness w Polskiej Akademii Sportu, Kurs Trenera Siłowni oraz Trenera  Personalnego w Profi Fitness School. Sport od zawsze sprawiał mi przyjemność. Jestem szczęściarą! Mogę pracować jednocześnie dzieląc się swoją miłością i pasją do sportu. Na każdych zajęciach daję z siebie sto procent, a nawet więcej. Moi podopieczni są moim akumulatorem energii, a ja jestem ich 🙂

Diana

Manager klubu, Trener osobisty

Instruktor kettlebell i girevoy, instruktor bulgarian bag, trener osobisty z zamiłowaniem do ruchu jako najlepszego sposobu utrzymania zdrowia, sprawności i pogody ducha. Na zajęciach szczególny nacisk kładzie na poprawną technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń oraz ich dostosowanie do indywidualnych ograniczeń i możliwości każdego z ćwiczących. Myśl przewodnia, która towarzyszy jej w pracy z podopiecznymi: „Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu.” Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch cudownych dziewczynek.

Iwona

trener personalny, instruktor

Trener personalny, instruktor Animal Flow lvl 1.
Ze sportem i ruchem związana od dziecka. Przez 8 lat grała w siatkówkę w szkolnych drużynach i zdobywała liczne medale. Po studiach zainteresowała się treningiem siłowym, funkcjonalnym i kalistenicznym I zdobyła kwalfikacje trenera personalnego. Cały czas się rozwija i bierze udział w warsztatach z zakresu kształtowania sylwetki, metodyki treningowej, ruchu i żywienia. Od 3 lat zafascynowana treningiem kettlebell, w którym również jest zawodnikiem i 2019 r uzyskała tytuł Mistrzyni Polski w Półmaratonie. Od 2 lat trening Animal Flow zdominował jej życie, otworzył umysł i rzucił światło na nowe formy ruchu. W pracy z podopiecznymi kładzie nacisk na poprawną technikę, intensywna pracę i ładowanie pozytywną energią.

Marta

recepcjonistka

Jej pasją jest nauka języków obcych, po ukończeniu studiów filologicznych i zdobyciu certyfikatu w Korei Południowej, stawia swoje pierwsze kroki w zawodzie tłumacza audiowizualnego. Stale poszukuje nowych wyzwań i lubi kontakt z ludźmi. Choć nie jest bezpośrednio związana ze sportem to z radością uczy się nowych rzeczy.

Ola

trener fitness

Ola jest Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją fitness – nowoczesne formy gimnastyki, poza tym uczestniczką wielu szkoleń i konwencji fitness. Podczas zajęć kładzie nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń oraz ich intensywność. Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie uczestników zajęć. Ulubione zajęcia to sztangi, zdrowy kręgosłup oraz zajęcia choreograficzne i wzmacniające na stepie. Aktualnie studentka 2 stopnia kierunku wychowania fizycznego ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie w Warszawie.

Kinga

recepcjonistka

Kinga na co dzień niesie pomoc mieszkańcom jako urzędnik sąsiedniej gminy. Ta nietuzinkowa dziewczyna o niezwykle otwartym usposobieniu jest pasjonatką aktywnego trybu życia: jeździ konno, na łyżworolkach, w wolnych chwilach chętnie spaceruje ze swoim pupilem oraz trenuje wszędzie gdzie się da.